make-money.pl

Strona główna » Optimism 30$

, ,

Optimism 30$

darmowe krypto optimism
Informacje
Ocena
5/5

Optimism: Darmowe krypto od Coinbase

Optymizm jest szybkim, stabilnym i skalowalnym blockchainem warstwy drugorzędnej (L2), który został stworzony przez deweloperów Ethereum, z myślą o deweloperach Ethereum. Jest on zbudowany jako minimalne rozszerzenie istniejącego oprogramowania Ethereum, a jego architektura jest równoważna EVM, co umożliwia skalowanie aplikacji Ethereum bez nieprzewidywalnych sytuacji. To, co działa na Ethereum, działa również na Optymizmie, przy znacznie mniejszych kosztach.

Oczywiście, cały ten postęp nie byłby możliwy bez poczucia optymizmu. Ich przekonanie o wizji Ethereum napędza ten projekt do przodu. Wierzą w optymistyczną przyszłość Ethereum, w której można przedefiniować relacje z instytucjami, które współtworzą nasze życie. Chociaż Optymizm wygląda jak samodzielny blockchain, jest on zaprojektowany jako rozszerzenie Ethereum. To jest zawsze brane pod uwagę przy tworzeniu nowych funkcji lub upraszczaniu istniejących. Optymizm dąży do bycia jak najbliżej Ethereum, nie tylko ze względów pragmatycznych, ale także dlatego, że jego celem jest przyczynianie się do sukcesu Ethereum.

Mają nadzieję, że widać wpływ tej filozofii, patrząc na projekt Optymizmu. To, co tworzą, jest wynikiem ich wiary i optymistycznego podejścia. Ich dążenie polega na doskonaleniu i rozwijaniu Ethereum, aby przekształcić obecne standardy i otworzyć drzwi do pełnej możliwości przyszłości. Poprzez Optymizm chcą zapewnić nowe perspektywy dla społeczności Ethereum i przyczynić się do jeszcze większego sukcesu tej rewolucyjnej platformy.

Na stronie występują linki afiliacyjne – materiał reklamowy. Korzystając z naszych linków wspierasz serwis. 

Instrukcja krok-po-kroku:

Przed przystąpieniem do tego bonusu musisz posiadać wiedzę z zakresu krypto. Jeżeli czegoś nie rozumiesz to – poproś doświadczoną zaufaną osobę o pomoc. W inny wypadku możesz utracić środki, kryptowaluty wiążą się z ryzykiem.

Sieć, warstwa, łańcuch – oznacza to samo, podsieć (layer – L2) do przesyłania transakcji taniej niż na głównym łańcuchu.

OP – krypotwaluta Optymism.

ETH Optymism – ETH na sieci Optymism.

Ten Bonus na 100% będzie limitowany czasowo. Jeżeli będziemy mieli taką informację oznaczymy bonus jako nieaktywny. Ok, teraz do dzieła:

  • 1. Potrzebujesz 8-10$ najlepiej na Binance.
  • 2. Zakładamy portfel kryptowalutowy (nie mylić z kontem giełdowym) Coinbase Wallet, dostępny – Tutaj (wymagane).

Pamiętaj o zapisaniu frazy seed! Nie podawaj jej nikomu (to „hasło” do twoich środków). Po zainstalowaniu walletu, sprawdzamy czy na głównym panelu znajduje się napis „Explore wallet Quests. Learn and earn free crypto” lub klikamy ikonę globusa. Na górze powinny znajdować się questy. Jak poniżej:

optimism quest darmowe krypto

  • 3. Otrzymaj bonusowe questy łącząc aplikację Coinbase Wallet (portfel krypotowalutowy) z giełdą Coinbase. Stanie się to automatycznie, kiedy przejdziesz do questu dostępnego w Coinbase Wallet.
  • 4. Wyślij 7-10$ w ETH na łańcuch Optimism.

Nie wiesz jak to zrobić? Jeżeli posiadasz konto Binance to wymień swoje krypto na ETH i zleć wypłatę. Wybierz Ethereum ETH i jako sieć „Network” wybierz Optimism (koszt ~0,5$). Jako adres do wypłaty ETH podaj adres portfela, który założyłeś w punkcie drugim (adres ETH). Nie masz konta Binance, załóż – Tutaj 

Pamiętaj! Nie używaj standardowej sieci ETH, wszystko robimy używając sieci ETH Optymism. Takie są wymagania questów. Opłaty na sieci ETH Optymism są znacznie tańsze.

  • 5. Kiedy mamy już ETH na sieci ETH Optymism w portfelu Coinbase Wallet, przechodzimy do czterech Questów w aplikacji:

⇒ Zadanie 1. – Wymiana krypto ETH >>na >> OP w aplikacji wallet Coinbase. Zarobek – 5$

Wymień możliwie najmniejsza ilość ETH na sieci ETH Optymism na kryptowalutę OP. W tym krypto otrzymasz darmowe bonusy. Nie wymieniaj wszystkiego, opłaty transakcyjne są w ETH. W takiej sytuacji może ci zabraknąć (gazu) na kolejne zadania lub na wymianę w odwrotnym kierunku. Koszty takiej wymiany (swapa) w sieci Optymism to mikropłatności rzędu ~0,25$

⇒ Zadanie 2. – Głosowanie. Zarobek – 5$

⇒ Zadanie 3. – Utworzenie Avatara. Zarobek – 10$

⇒ Zadanie 4. – Stakowanie OP za zarabianie Yearnfi. Zarobek – 10$

Tutaj też wymień możliwie najmniejszą ilość np. 0.01$, nie będziesz musiał robić swapa w przeciwnym kierunku.

  • 6. Teraz wymień wszystkie zarobione OP o wartości 30$ na ETH na sieci ETH Optymism i prześlij je na Binance. Gdzie, z powrotem wymienisz środki do wskazanej przez ciebie krypotwaluty, PLN, USD, wypłacisz kartą itd.

Wykorzystaj otrzymane środki do kolejnych bonusów np. 20€ od Zeply lub wesprzyj nas symboliczną kwotą na adresy BTC lub ETH dostępne w stopce strony. 

Wymagania: Optymism darmowe krypto

  • – Podstawowa wiedza w zakresie kryptowalut
  • – Portfel Coinbase (wymagane)
  • – Konto giełdowe Binance (łatwy i tani sposób na wysłanie kryptowalut w sieci ETH Optymism)
  • – Konto giełdowe Coinbase (wymagane)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk na zakupy