make-money.pl

Strona główna » Crypto.com 25$

,

Crypto.com 25$

Informacje
Ocena
4.5/5

Cryptocom: Bonus z depozytem 25$

Crypto.com oferuje innowacyjną kryptokartę jako swój główny produkt. Ta zaawansowana karta płatnicza umożliwia użytkownikom wydawanie swoich kryptowalut w codziennych transakcjach na całym świecie. Dzięki integracji z portfelem cyfrowym, użytkownicy mogą łatwo konwertować swoje kryptowaluty na tradycyjne waluty, takie jak dolar amerykański lub euro, które są akceptowane przez szeroką sieć handlową. Karta oferuje także wiele dodatkowych korzyści, takich jak programy cashback, premie za wydatki czy dostęp do ekskluzywnych ofert partnerskich. Dzięki temu Crypto.com daje użytkownikom możliwość wygodnego i wszechstronnego wykorzystania ich kryptowalut w rzeczywistym świecie.

Na stronie występują linki afiliacyjne – materiał reklamowy. Korzystając z naszych linków wspierasz serwis. 

Instrukcja krok-po-kroku:

Bonus skierowany do osób, które szukają dobrej karty do płatności kryptowalutami. Według na jest to jedna z najlepszych ofert na rynku, szeroki pakiet dodatków taki jak cashback 1, 2, 3 lub 5% od każdej płatności kartą! Cashback zależy od karty oraz ilości zakupionych i stejkowanych kryptowalut CRO. Z nami otrzymujesz bonus 25$, cashback 1% (cashback przy płatnościach kartą wypłacany jest w czasie rzeczywistym) i 6 miesięcy Spotify za darmo.

Wymagania to wpłata 350$, wymiana na CRO (kryptowaluta od Crypto.com) i stajkowanie przez okres 180 dni. Potem wypłacamy środki lub zostawiamy i zarabiamy na stakingu 4% w skali roku (to nie jest porada inwestycyjna), szczegóły znajdziesz w aplikacji i na stronie. Po 180 dniach i wypłacie środków, możemy dalej korzystać z 1% cashbacku, który zostaje przypisany dożywotnio do naszej karty. Do wyboru mamy również karty z większym cashbackiem, darmowy Netflixem i innymi dodatkami. Inne karty wymagają stejkowania większych kwot CRO Cronos.

W ofercie Cryptocom dostępne jest kilka rodzajów (kolorów) kart, przez co możemy odróżnić ich benefity. Na początku warto skorzystać z karty czerwonej „Ruby”, od tego poziomu otrzymamy  bonus 25$, cashback 1% + 6 miesięcy darmowego Spotify. Zamawiając zwykła kartę niebieską (niskie limity np. 200$ bankomat, brak cashbacku, płatna wysyłka), nie otrzymasz bonusu! Kolejnym minusem jest to, że będziesz musiał zapłacić za kolejną kartę.

Oferta sprawdzi się idealnie dla osób używających kryptowalut do płatności. Crypto.com ma bardzo dobrą renomę i jest sponsorem takich drużyn jak PSG, F1, NBA Philadephia czy UFC. Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji!

  • 1. Aby otrzymać bonus 25$ przejdź do aplikacji – kliknij tutaj (wymagane)

Zalecamy użycie przeglądarki chrome.

  • 2. Upewnij się, że został wprowadzony nasz kod: 8xjf7w3qrf (bez kodu nie otrzymasz bonusu 25$).
  • 3. Zarejestruj się i zweryfikuj używając prawdziwych danych. 
  • 4. Zamówi kartę Ruby i zastejkuj 350$ w kryptowalucie CRO Cronos na 180 dni. Proces jest zautomatyzowany wszystko robimy zgodnie z instrukacjami podczas zamówienia karty.
  • 5. Zaraz po zamówieniu karty Ruby otrzymasz 25$ w CRO, które wymienisz na Bitcoin, USD, EUR lub wypłacisz kartą w bankomacie.
  • 6. To wszystko!

Wymagania: bonus z depozytem Crypto.com:

  • – Wpisanie kodu polecającego
  • – Zainstalowanie aplikacji i weryfikacja KYC
  • – Wpłata depozytu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk na zakupy