make-money.pl

Strona główna » Binance – HIT!

, ,

Binance – HIT!

Informacje
Ocena
5/5

Binance promocja: Zwrot 10% prowizji od transakcji

Binance to jedna z największych i najbardziej popularnych globalnych platform do handlu kryptowalutami. Została założona w 2017 roku przez Changpeng Zhao (CZ) i ma swoją siedzibę na Malcie. Binance oferuje użytkownikom szeroki wachlarz usług i narzędzi związanych z handlem kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i wiele innych. Można na niej dokonywać transakcji na giełdzie spot, korzystać z giełdy marżowej, handlować kontraktami futures, uczestniczyć w programach stakingu. 

Na stronie występują linki afiliacyjne – materiał reklamowy. Korzystając z naszych linków wspierasz serwis. 

Instrukcja krok-po-kroku:

Każda transakcja na rynku Binance spot, features, pool generuje mały koszt w postaci prowizji giełdowej.

Przykład: Wymieniając 100 PLN na BTC (lub BTC na LTC) prowizja to 1% czyli 1 PLN. Od takiej prowizji otrzymujesz każdorazowo 10%. W tym wypadku 10gr w BTC (wyliczenia jest przykładowe, szczegóły kosztów transakcyjnych znajdziesz na stronie BInance, koszty zależą od rodzaju rynku).

Wynegocjowana przez nas oferta to prawdziwy HIT! Zwrot 10% od kosztów transakcyjnych, dotyczy rynku spot, features, pool i nie jest limitowana czasowo.

  • 1. Aby otrzymać bonus prowizyjny 10%, przejdź do giełdy korzystając z naszego polecenia – Kliknij tutaj (wymagane)

Opcja dodatkowa! Jeżeli nie interesuje cię zwrot prowizji od transakcji giełdowych, kliknij tutaj.

  • 2. Zarejestruj się używając prawdziwych danych.
  • 3. Przejdź do profilu i dokonaj weryfikacji KYC dowodem osobistym / paszportem (prosty proces).
  • 4. Dla bezpieczeństwa środków. Ponownie udaj się do profilu i ustaw (2FA) czyli dodatkowe zabezpieczenie numerem telefonu, e-mail lub aplikacją autoryzującą google authenticator. 
  • 5. To wszystko!

Zaletą tego bonusu są stałe wpływy na konto giełdowe! Za każdym razem, kiedy korzystasz z konta np. wtedy kiedy odbierasz inne nasze bonusy. Jeżeli nie użyjesz naszego linku, tracisz taką możliwość. 

Wymagania: promocja Binance 10% 

  • – Rejestracja z linku polecającego (wymagane)
  •  – KYC

Platforma Binance umożliwia zakup kryptowalut za pomocą tradycyjnych walut fiat, uczestnictwo w Initial Coin Offerings (ICO) oraz otrzymywanie oprocentowania za posiadane kryptowaluty.

Binance zdobyło popularność dzięki bogatej ofercie usług, niskim opłatom, wysokiej płynności rynku oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Giełda regularnie wprowadza nowe funkcje i udoskonala swoje usługi, aby zapewnić użytkownikom wygodne i bezpieczne środowisko do handlu kryptowalutami.

Ważne jest jednak zrozumienie, że inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem, a korzystanie z platformy Binance wymaga odpowiedniej wiedzy i ostrożności. Zawsze należy dokładnie zapoznać się z zasadami, regulaminem i zabezpieczeniami oferowanymi przez platformę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk na zakupy