make-money.pl

Strona główna » Uphold 20$

,

Uphold 20$

Informacje
Ocena
4.5/5

Uphold: Bonus za rejestrację z depozytem 25$

Uphold to innowacyjna platforma finansowa, która umożliwia użytkownikom dostęp do różnych usług finansowych w jednym miejscu. Zajmuje się przede wszystkim obsługą kryptowalut i tradycyjnych walut, co daje użytkownikom szerokie możliwości zarządzania swoimi finansami.

Co wyróżnia Uphold spośród innych platform finansowych, to jej prostota i wygoda użytkowania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i łatwym w obsłudze narzędziom, zarządzanie swoimi aktywami staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Bez względu na to, czy chcesz kupić, sprzedać czy przechowywać kryptowaluty, Uphold oferuje niezawodne i bezpieczne rozwiązania.

Uphold zdobyło zaufanie milionów użytkowników na całym świecie dzięki swojej transparentności i niezawodności. Platforma zapewnia szybkie przekazywanie środków, a także gwarantuje bezpieczne przechowywanie aktywów. Ponadto, Uphold regularnie wprowadza nowe funkcje i udoskonalenia, aby zapewnić swoim użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenie.

Dzięki Uphold możesz mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami i wykorzystać potencjał kryptowalut oraz tradycyjnych walut. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z finansami, Uphold jest platformą, na której warto się zatrzymać. Przejrzyj bogatą ofertę usług i dołącz do społeczności, która korzysta z Uphold na co dzień.

Na stronie występują linki afiliacyjne – materiał reklamowy. Korzystając z naszych linków wspierasz serwis. 

Instrukcja krok-po-kroku:

Uwaga! Przed przystąpieniem do tego bonusu, musisz posiadać wiedzę z zakresu krypto. Jeżeli czegoś nie rozumiesz to – poproś doświadczoną zaufaną osobę o pomoc. 

  • 1. Aby otrzymać bonus 20$ Uphold, przejdź do platformy – Kliknij tutaj (wymagane)
  • 2. Zarejestruj się używając prawdziwych danych.
  • 3. Podczas procesu rejestracji dokonaj weryfikacji dowodem/paszportem – KYC (wymagania unijne).

– potwierdź adres e-mail klikając w otrzymaną wiadomość na swojej skrzynce.

  • 4. Dokonaj wpłaty 250$ (podczas wymiany musi to być równowartość 250$) i wymień je na kryptowalute np. TRX, LTC, XRP (przesłanie ok. 30 gr).

– Jeżeli chcesz kupić konkretną kryptowalute, to tutaj kończy się zadanie. Wystarczy wymienić wpłacone środki na to co potrzebujesz. Klikamy ikonę Uphold (odświeżamy stronę), następnie w trzeciej karcie „transact”. Wybieramy „Select source” i wymieniamy środki do docelowej kryptowaluty „Select destination”.

  • 5. Wymiana krypto do waluty (wypłata wpłaconych środków).

Środki można wymienić na platformie do EUR lub GBP i przesłać na konto bankowe (prowizja około 2-3$). Zalecamy wykonać kroki poniżej aby uniknąć prowizji: 

– Klikamy ikonę Uphold (aby przejść do strony głównej lub odświeżamy stronę). Następnie klikamy trzecią kartę i zaznaczamy „transact”. Wybieramy krypotowalute „Select source” (np. TRX) i przesyłamy na adres portfela lub adres giełdy której obsługę znamy „Select destination” na np. BINANCE. Po kliknięciu „Select destination” wpisujemy w search „TRX” i wybieramy „crypto network – TRON” (TRON TRX – to przykład, wybierz swoje krypto, jeżeli opłata za przesłanie będzie tańsza). Klikamy „Withdraw” i wpisujemy adres do wypłaty kryptowaluty.

– Proponowane sposoby wypłaty: Najtaniej będzie przesłać na adres kryptowalutowy Binance, następnie zlecić wypłatę PLN na portfel ZEN (instant – 0% opłat). Możesz wypłacić kartą Binance lub przesłać na Polską giełdę kryptowalut ZondaCrypto, gdzie zlecisz wypłatę na dowolną kartę Visa, MasterCard lub na Polskie konto w złotówkowe.

  • 6. To Wszystko! 

– Teraz zgodnie z warunkami promocji, Bonus 20$ w Bitcoin pojawi się na twoim koncie Uphold po 45 dniach. Zapraszając nowych użytkowników ty i osoba zaproszona otrzymacie 20$ ponownie. 

Uphold to renomowana giełda, którą polecamy! 

Wykorzystaj otrzymane środki do kolejnych bonusów np. 20€ od Zeply lub 30$ od Optimism. Możesz wesprzeć nas symboliczną kwotą na adres BTC lub ETH (dowolna sieć BNB, Optimism, ETH, MATIC itp.) dostępny w stopce strony. 

Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz tutaj, pomijając krok pierwszy nie otrzymasz bonusu.

Wymagania: Bonus z depozytem Uphold

  • – Rejestracja z linku polecającego (wymagane)
  • – KYC 
  • – Wpłata depozytu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk na zakupy