make-money.pl

Strona główna » Rita 2€

Rita 2€

Informacje
Ocena
3.5/5

Rita: Darmowy Bonus bez depozytu

Rita to nie tylko kolejna aplikacja mobilna – to prawdziwa rewolucja w dziedzinie ochrony danych osobowych. W świecie, w którym nasze informacje są cennym towarem, Rita daje Ci narzędzia do przeglądania, kontrolowania i zarabiania na swoich danych. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, ile są warte Twoje dane? Rita pozwala Ci spojrzeć w głąb i zobaczyć, które firmy mają dostęp do Twoich informacji. To Ty decydujesz, komu udostępniasz swoje dane i na jakich warunkach.

Przejęcie kontroli nad swoimi danymi osobowymi jeszcze nigdy nie było tak proste. Rita oferuje prosty interfejs i intuicyjne funkcje, które umożliwiają Ci prośbę o usunięcie swoich danych lub ograniczenie dostępu do nich. Teraz to Ty masz pełną kontrolę nad tym, jak Twoje dane są wykorzystywane. Wielkie technologie od dawna czerpią zyski z naszych informacji, nie pytając nas o zgodę. Ale teraz możemy to zmienić. Rita daje Ci moc, aby wzmocnić swoje dane i walczyć z tymi praktykami. Nie pozwól, aby inni czerpali korzyści z Twoich informacji – wykorzystaj Rita, aby odzyskać swoją prywatność i kontrolę.

Co więcej, Rita oferuje bonus bez depozytu, dzięki któremu możesz zacząć zarabiać na swoich danych. Dostajesz nagrody za udostępnianie swoich preferencji i zachowań, ale zawsze zachowując pełną kontrolę nad tym, jakie dane są udostępniane. Nie czekaj dłużej – wzmocnij swoje dane już dziś za pomocą Rity. To nie tylko aplikacja, to rewolucja, która daje Ci moc nad Twoją prywatnością i potencjalne korzyści z Twoich danych. Przejmij kontrolę i dołącz do ruchu, który zmienia reguły gry w dziedzinie ochrony danych osobowych. Rita – Twoje dane, Twoja kontrola.

Na stronie występują linki afiliacyjne – materiał reklamowy. Korzystając z naszych linków wspierasz serwis. 

Instrukcja krok-po-kroku:

  • 1. Aby otrzymać bonus bez depozytu pobierz aplikację – Kliknij tutaj (wymagane).

  • 2. Po zainstalowaniu aplikacji, połącz konto gmail (możesz utworzyć nowe konto).

Dzięki aplikacji sprawdzisz kto przetwarza twoje dane z gmail. Co ciekawe, możesz usunąć dane z tych korporacji za pomocą app Rita.

  • 3. Po podłączeniu konta gmail otrzymujesz 2€, za podłączenie wtyczki chrome 1€, za zaproszenie kolejnej osoby otrzymujesz 0.5€.

Prawdopodobnie za regularne podłączanie naszego konta gmail (przez cztery tygodnie) otrzymamy kolejne 2€. W przyszłości aplikacja Rita pozwoli zarabiać na rozwiązywaniu płatnych ankiet.

  • 4. Klikamy „Cash Out” aby wypłacić środki. Dokonujemy rejestracji i zlecamy wypłatę przez Stripe (zagraniczna platforma płatnicza) – można wypłacić na dowolne konto bankowe.

Środki przychodzą po około 4-5 dniach – potwierdzone.

Wymagania: bonus bez depozytu Rita

– Podłączenie konta gmail

– Rejestracja Stripe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk na zakupy