make-money.pl

Strona główna » Revolut 60zł – HIT!

,

Revolut 60zł – HIT!

Informacje
Ocena
5/5

Revolut: Bonus za rejestrację bez depozytu

>> Bonus zakończony w dniu 01.08.23 <<

Revolut to innowacyjna platforma finansowa, która oferuje nowoczesne rozwiązania bankowe dla klientów na całym świecie. Dzięki aplikacji mobilnej Revolut, użytkownicy mogą łatwo zarządzać swoimi finansami, wymieniać waluty, dokonywać płatności bez granic i korzystać z wielu dodatkowych usług.

Jedną z głównych zalet Revolut jest możliwość posiadania wielu walut na jednym koncie, co ułatwia podróże i międzynarodowe transakcje. Dodatkowo, korzystając z karty płatniczej Revolut, można bezproblemowo dokonywać płatności w różnych walutach bez konieczności ponoszenia kosztownych opłat za wymianę waluty.

Revolut zapewnia także funkcje oszczędzania, inwestowania i budżetowania, umożliwiając użytkownikom kontrolowanie swoich wydatków i osiąganie finansowych celów. Dodatkowo, platforma oferuje również ubezpieczenia podróżne, kartę kredytową, limit, dostęp do kryptowalut oraz możliwość korzystania z nowoczesnych technologii, takich jak płatności zbliżeniowe czy Apple Pay.

Na stronie występują linki afiliacyjne – materiał reklamowy. Korzystając z naszych linków wspierasz serwis. 

Instrukcja krok-po-kroku:

 • 1. Aby otrzymać bonus 60 przejdź do aplikacji – Kliknij tutaj (Wymagane)
 • 2. Wpisz numer telefonu, kliknij link otrzymany w smsie i zainstaluj aplikację (wymagane). 
 • 3. Zarejestruj się używając prawdziwych danych (wymagane).
 • 4. Potwierdź swoje dane dowodem lub paszportem (weryfikacja KYC – wymagania unijne) – weryfikuje automat 2-5 minut.
 • 5. Aby otrzymać 10zł (bez depozytu).

– Po potwierdzonej weryfikacji KYC udaj się do zakładki „Krypto”, kliknij „Zainwestuj”. Potwierdź i wróć do wcześniejszego ekranu. Procedura uruchomi ankiety dotyczące kryptowalut (można zaznaczać odpowiedźi do uzyskania prawidłowego rezultatu lub poszukać gotowych odpowiedzi a,b,c,d w sieci). Za każdą ankietę otrzymasz pare złotych (na początku łączna kwota wynosiła około 25$) aktualnie za całość otrzymamy około 10-20zł.

 • 6. Aby otrzymać 50zł (z depozytem). Wykonaj czynności z punktów 1-4. Dodatkowo: 
  • ⇒ Zasil konto przy użyciu zewnętrznego konta bankowego, blik lub kartą kwotą 50zł (posiadaj środki na 3 transakcje kartą min. 15zł).
  • ⇒ Zamów fizyczną kartę Revolut (karta jest darmowa).
  • ⇒ Dokonaj trzech transakcji zakupowych za min. 15zł (odpada hazard, doładowania zamówioną kartą, doładowania karta podarunkowych itp. kombinacje).

– Wymagania to transakcja zakupowa (sklep), może być online (np. allegro, glovo, bilet na pociąg, bilet do kina itp.). Nie musisz czekać na otrzymanie karty, w menu znajdziesz jej wirtualny odpowiednik. Minimalna wartość każdej transakcji 15zł. Wydajesz 3x15zł (45zł) na transakcje zakupową, otrzymujesz 50zł w gotówce na konto Revolut (możesz przelać na konto, wypłacić w bankomacie).  

 • 7. Teraz napisz do nas wiadomość przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce „Kontakt” w górnym prawym rogu strony. W wiadomości przekaż swój login z Revolut oraz Imie. Login zaczyna się od @ (przykład @janek323) i dostępny jest po kliknięciu w zdjęcie profilowe. Jeżeli login będzie zarejestrowany z naszego linku afiliacyjnego krok-1 i warunki zostały spełnione (zakupy 3x15zł) – otrzymujesz darmowe 50zł na swoje konto Revolut.
 • 8. To wszystko! Rejestracja trwa 15 minut, zrobienie zakupów (zależy od ciebie). 

Bonus 10zł otrzymasz zaraz po wypełnieniu testu krypto, bonus 50zł otrzymasz po kontakcie z nami i spełnieniu wymagań tj. doładowanie konta + trzy płatności kartą min. 15zł. Aplikacja do bonusu jest bardzo prosta.

Możemy pomóc w otrzymaniu bonusu, w takim wypadku napisz do nas przez formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt”.

Wymagania: Revolut darmowy bonus

 • – Rejestracja z linku polecającego (wymagane)
 • – KYC 
 • – Zakupy 3x po min. 15zł (drugi bonus)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk na zakupy